Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých pomůcek osobám mladším 18 let.

SVÍČKY

V roce 2018 společnost Zippo převzala předního amerického výrobce prémiových svíček, společnost Northern Lights Candles (NLC), která se přes 40 let specializuje na ruční výrobu luxusních vonných svíček nejvyšší kvality pro severoamerický trh. Tímto krokem společnost Zippo prohlubuje své portfolio o další produktovou řadu, která má zákazníkům po celém světe přinést naprosto špičkové výrobky pod značkou Zippo.

V rámci zahájení společných aktivit byly uvolněny první tři modely pod značkou Zippo, které byly pečlivě vybrány pro tradiční zákazníky Zippo a v portfoliu NLC patří mezi nejúspěšnější.

Sada zahrnuje tato aroma:

 • Dark Rum & Oak
 • Whiskey & Tobacco
 • Bourbon & Spice

Vůně těchto svíček se dají charakterizovat jako pánské, navozují příjemnou atmosféru a skvěle potlačují zápach cigaretového kouře. Svíčky jsou vyrobeny ze směsi přírodních vosků a parfému, knot je vyroben z čisté bavlny.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • Zippo Dark Rum & Oak svíčka DOPRODEJ Kód: 20274
  Zippo Dark Rum & Oak svíčka
  Vyprodáno

  Krásná a stylová svíčka od předního výrobce Zippo se sladkou vůní rumu z dubových sudů a nádechem kávy, pačule a pomerančového květu.


  389 Kč
  Značka: ZIPPO
 • bourbon spice svicka zippo 5 500x500 DOPRODEJ Kód: 20273
  Zippo Bourbon & Spice svíčka
  Vyprodáno

  Krásná a stylová svíčka od předního výrobce Zippo s vůní dubového bourbonu s jantarovými tóny, zázvorem a podkresem sladké ovocné vůně.


  389 Kč
  Značka: ZIPPO

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem