Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých pomůcek osobám mladším 18 let.Nákup vybraných produktů již není umožněn nepřihlášenému zákazníkovi. Týká se to především tabákových výrobků. 

Slim dutinky

Na tomto místě objevíte celou řadu SLIM dutinek KORONA, ať již klasické, mentolové, bílé nebo černé, tak i dutinky růžové s růžovým filtrem nebo růžové, zelené a fialové se zlatým filtrem.

Dutinky SLIM KORONA mají unikátně vyráběné filtry v délce 18mm o průměru 6,8mm a mikroskopicky perforovanou papírovou dutinku, abyste mohli vychutnávat tabák v co nejlepší kvalitě, bez vedlejších pachutí hořícího papírku.

Pokud toužíte po ještě tenčích cigaretách, pak v naší nabídce najdete dutinky Rollo ULTRA SLIM, které mají filtry dokonce ještě delší (20mm) a průměr cigarety 6,5mm.

Na celosvětovém trhu zcela unikátní nejtenčí dutinky Rollo MICRO SLIM s délkou filtru 20mm a průměrem cigarety 5,5mm. K těmto dutinkám máme k dispozici samozřejmě i plničku Rollo Micro Slim, která je vyobrazena i s dutinkami na obrázku níže.

banner_rollo_micro_slim_blue_tubes_011

V nabídce najdete samozřejmě i SLIM plničky, kde máme k dispozici nejen manuální, ale i elektrické..

Pokud chcete využít výhodnějších cen či dárek ve formě SLIM plniček zdarma, pak doporučuji prozkoumat akční nabídky nad tímto textem, nazvané AKCE ZA 5KS OD DRUHU a AKCE ZA CELÝ KARTON.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.