Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých pomůcek osobám mladším 18 let.Nákup vybraných produktů již není umožněn nepřihlášenému zákazníkovi. Týká se to především tabákových výrobků. 

INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY

KDY JE POTŘEBA ZASLAT OVĚŘENÍ VĚKU 18+

Pokud objednáváte tabák, cigarety, doutníky, šňupací nebo žvýkací tabák, blunty, náplně HEETS,  nahřívače tabáku, vodní dýmky, bongy, dutinky, papírky nebo filtry, musíme požadovat ověření věku 18+. 

Tabatěrky, zapalovače, pouzdra, popelníky, baličky a plničky, aromata a doplňkový sortiment zasíláme i bez ověření věku. 

Dle "zákona č 65/2017 Sb. o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek"  je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých pomůcek osobám mladším 18 let.

Zákon definuje tyto pojmy takto:

z. č. 379/2005 Sb. - tabákovým výrobkem je výrobek určený ke kouření, šňupání, sání nebo žvýkání, pokud je vyroben zcela nebo zčásti z tabáku, včetně tabáku geneticky upraveného,

z. č. 65/2017 Sb. - tabákovým výrobkem je výrobek, který může být užíván a obsahuje, byť částečně, tabák, ať už geneticky upravený nebo neupravený,

z. č. 379/2005 Sb. - tabákovou potřebou je výrobek sloužící ke kouření, šňupání, sání nebo žvýkání tabáku, s výjimkou výrobků plnících funkci uměleckého předmětu,

z. č. 65/2017 Sb. - kuřáckou pomůckou je pomůcka určená či obvykle používaná ke kouření, vdechování, šňupání, sání nebo žvýkání tabáku nebo kouření bylinných výrobků určených ke kouření, s výjimkou zápalek, zapalovače, popelníku a pomůcky plnící převážně funkci uměleckého předmětu nebo funkci dekorační.

 Kopii dokladu zašlete emailem jako odpověď na potvrzení o přijetí objednávky. Na kopii dokladu musí být viditelné vaše jméno a datum narození, číslo dokladu a ostatní údaje můžete skrýt. Případně můžete zaslat své IČO, které si ověříme. Pokud nechcete zasílat kopii dokladu, postačí sdělit datum narození a zboží vám zašleme Českou poštou do vlastních rukou.

Pokud je adresát odlišný od objednavatele, je potřeba zaslat ověření adresáta, tj. toho, kdo bude zásilku přebírat! Zásilku nesmí přebrat osoba mladší 18-ti let!

 Zároveň s odesláním kopie dokladu udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů k účelu ověření věku.

PRO REGISTROVANÉ ZÁKAZNÍKY

Pokud jste již u nás nakoupili a jste registováni,  postačí nám zaslat ověření pouze jednou. Rok narození bude uložen u vaší registrace. 

PŘIHLÁŠENÍ

 PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKY

Nakupujete u nás poprvé? Doporučujeme se registrovat a zaslat emailem ověření plnoletosti. Pokud se registrovat nechcete, pro  vyřízení objednávky, zašlete kopii jakéhokoliv dokladu, z kterého je zřejmé datum narození. 

REGISTRACE

PRO SLOVENSKÉ ZÁKAZNÍKY

NA SLOVENSKO NEZASÍLÁME TABÁKOVÉ VÝROBKY. 

Je potřeba zaslat ověření věku, platba je možná pouze předem převodem. Přijatou objednávku zkontrolujeme, pokud neobsahuje tabákové výrobky, objednávku potvrdíme a zašleme fakturu s pokyny k platbě. Objednávky s tabákovými výrobky budou stornovány.

Zboží odešleme po přijetí částky na náš bankovní účet.

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.