Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých pomůcek osobám mladším 18 let.Nákup vybraných produktů již není umožněn nepřihlášenému zákazníkovi. Týká se to především tabákových výrobků. 

Jak nakupovat - OVĚŘENÍ PLNOLETOSTI

Než odešlete objednávku, pročtěte si prosím následující informace.

Ověření plnoletosti

Kopii dokladu zašlete jako odpověď na potvrzení přijetí vaší objednávky. 

Dle "zákona č 65/2017 Sb. o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek"  je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých pomůcek osobám mladším 18 let. Proto musíme od 1.6.2017 již požadovat doklad k ověření plnoletosti. Na kopii dokladu musí být viditelné vaše jméno a datum narození. Případně můžete zaslat své IČO. Po ověření budou kopie dokladu vymazány. Zároveň s odesláním kopie dokladu udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů k účelu ověření plnoletosti.

 

Pro registrované zákazníky

Pokud jste již u nás nakoupili a jste registováni,  postačí nám zaslat ověření pouze jednou. Rok narození bude uložen u vaší registrace. 

Než začnete nakupovat, musíte se přihlásit!

PŘIHLÁŠENÍ

 

Nový zákazník

Nakupujete u nás poprvé? Doporučujeme se registrovat a zaslat emailem ověření plnoletosti. Pokud se registrovat nechcete, pro urychlení vyřízení objednávky, zašlete kopii jakéhokoliv dokladu, z kterého je zřejmé datum narození. 

REGISTRACE

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.